התפיסה שלנו – בנייה עילית

לאורך בניה של מאות יחידות דיור ופרויקטים מורכבים, יוקרתיים ושאפתניים ובמוקד שיתופי פעולה עם חברות הנדל"ן מהגדולות במשק, עומדת בלב העשייה של קבוצת ספציו תפיסה אחת ברורה: להוביל תרבות של בנייה עילית ומצויינות בשוק הנדל"ן הישראלי.

חזון החברה והאסטרטגיה העסקית שמניעה אותה היא להוציא לפועל פרויקטים שמגדירים מחדש את רף האיכות בתחום. מצוינות היא עבורנו תפיסת עולם ודרך חיים. החל בתכנון הקפדני, דרך ניהול וביצוע הפרויקט ועד לפרטים הקטנים ביותר במפרטי הדירות, שואפת קבוצת ספציו לסטנדרט מקצועי מושלם.

בשוק הנדל"ן הישראלי רכשנו מוניטין של חברה שאינה מתפשרת על היושר המקצועי, איכות הבנייה, התכנון והביצוע. קבוצת ספציו בנתה לאורך השנים רשת של שותפים לדרך, חברות ואנשי מקצוע ששותפים לחזון אותו אנו מבקשים ליישם בכל מ"ר שאנו מתכננים ובונים.

אחד היתרונות שמאפשרים לקבוצת ספציו את מימוש חזון הבנייה העילית הינו החוסן הפיננסי של הקבוצה, המאפשר לנו לשאוף לגבהים ולסטנדרטים חדשים בשוק הישראלי.


אנחנו קוראים לזה בנייה עילית.
 

הנהלת החברה

 

אליעד מסלאטון – בעלים ושותף בקבוצת ספציו

עו"ד, בעל תואר במשפטים ותואר במנהל עסקים בהתמחות מקרקעין, מאוניברסיטת רייכמן בהרצליה. עו"ד מסלאטון מביא עימו ניסיון רב בייזום ובליווי משפטי ומסחרי של פרויקטים נדל"ניים מורכבים במיוחד. מומחה בתכנון ובניה ובפרויקטים מסוג התחדשות עירונית.

יצחק ודוד ציוני – בעלים ושותפים בקבוצת ספציו

אנשי עסקים, במקור מאיטליה, בעלי נסיון רב בתחום הבניה, בעיקר בתחום מגורי היוקרה – בארץ ובעולם. יצחק ודוד ציוני מביאים עימם רקע חזק בניהול ועיצוב של מבני יוקרה מפוארים עבור הקהל האירופי. את ההקפדה הבלתי מתפשרת על איכות וכן את ה"טעם האיטלקי" בעיצוב הם מביאים כיום לשוק הישראלי בכל פרויקט של הקבוצה.יצירת קשר

יש לכם נכס מעניין לפרויקט למגורים?
נשמח לבדוק אותו עבורכם
  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  הסדרי נגישות

  בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.