התחדשות עירונית


התחדשות עירונית

כל פרויקט מבחינתנו הוא פרויקט דגל. איננו עושים הבחנה בין פרויקט פרימיום לבין פרויקט "רגיל", ברמת הירידה לפרטים עיצוביים ותכנוניים חסרת תקדים וברמת הביצוע הגבוהה ביותר. אם זה בתכנון והטמעת מערכות בית חכם בפרויקטים שלנו או בבחירת חיפויים ייחודיים לבניין -אנו הופכים עולמות כדי למצוא פיתרון עיצובי ותכנוני מושלם.

את התשוקה לעשייה ברמה עילית איננו שומרים רק לפרויקטים יוקרתיים אלא מביאים אותה לכל בניין, פרויקט תמ"א 38 או פינוי-בינוי בו החברה נוטלת חלק.
בכל פרויקט אליו אנו נכנסים לאחר בדיקות מעמיקות, נשאל את עצמנו כיצד ניתן למצות בצורה אופטימלית את הפוטנציאל של הנכס מבחינה משפטית, תכנונית, עיצובית וביצועית.

חזון של מצוינות לאורך כל שדרת הפעילות הוא מה שהופך פרויקטים שלנו לפרויקטים שמדברים עליהם ולכאלו שערכם עולה מייד בסיומם.
חוט השני העובר בכל העשייה המגוונת הזאת הינה היכולת לרתום את כל המשאבים הניהוליים, הפיננסיים והיצירתיים כדי לממש את הפוטנציאל הגבוה ביותר הטמון בכל פרויקט.

מגוון רחב של יכולות, חזון אחד של מצוינות. בנייה עילית.

יצירת קשר

נשמח לבדוק עבורכם את הפוטנציאל
לפרויקט בקרקע או בבניין שלכם


  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  הסדרי נגישות

  בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.